VEDOUCÍ ODBORU ÚZEMNÍHO A HOSPODÁŘSKÉHO ROZVOJE

Magistrát města Jablonec nad Nisou
www.mestojablonec.cz


Tajemník Magistrátu města Jablonec nad Nisou vyhlašuje výběrové řízení na pozici vedoucí odboru územního a hospodářského rozvoje

12. platová třída

Kvalifikační předpoklady: vysokoškolské vzdělání, nejlépe technického, ekonomického či právního směru; složené zkoušky zvláštní odborné způsobilosti výhodou; zkušenosti z obdobné pozice výhodou (rozvojové projekty, investiční činnost, dotace, územní plánování atd.); dobrá orientace v prostředí výkonu samosprávy a státní správy v úřadu obce s rozšířenou působností; dobrá znalost legislativy na úseku územního plánování, dotací, investic, veřejné podpory a rozvojových projektů územních samospráv; zkušenosti s vedením středně velkého týmu výhodou; dobré komunikační a vyjednávací schopnosti, aktivní přístup k řešení problémů.

Popis vykonávané práce: Vedoucí odboru územního a hospodářského rozvoje je v pozici vedoucího úředníka dle zákona č. 312/2002 Sb., který je zodpovědný za řízení odboru. V jeho kompetenci je výkon správních činností v samostatné i přenesené působnosti, zejména na těchto úsecích: územní plánování vč. pořizování územně plánovací dokumentace v rámci ORP Jablonec n. N.; investiční projekty statutárního města Jablonec n. N.; veškerá agenda dotací (město jako poskytovatel i příjemce); příprava a realizace rozvojových projektů města; strategické plánování a tvorba koncepčních rozvojových dokumentů města.

Pracovní poměr: na dobu neurčitou s nástupem dle vzájemné dohody

Přihlášky do 3. dubna 2020 do 12 hod.

Úplné znění inzerátu vč. dalších pokynů najdete na www.mestojablonec.cz, Magistrát, Volná místa.

logo

Firma: Statutární město Jablonec nad Nisou

Kontakt: Zdeňka KRAUSOVÁ
Mírové náměstí 3100/19
466 01 Jablonec nad Nisou

Telefon: 483357172

Místo práce: Jablonec nad Nisou

Typ úvazku: hlavní pracovní poměrReagovat na tuto pozici


Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé

Obchodní podmínky | Ochrana osobních údajů

©2020 KARIERA.CZ s.r.o.